Sasuke je zpět 3/3

20. února 2010 v 18:31 | Akiyuu-chan |  Jednorázovky
Takže konečný díl jednorázovky pro Nayu :) Omlouvám se ti za čekání i za to, jak ta povídka nakonec dopadla.. Napsala sem to strašně.. Vůbec nevím jak se mi tohle mohlo vůbec dostat z hlavy do Wordu..:/
Každopádně :) Chci aby ses usmívala, jasný? :) <3
Užij si to. :)


"Je jen vyčerpaná." ujistil Sasukeho Kakashi. Ten po něm švihnul nemilosrdným pohledem.
"Co to bylo?" zeptal se hned, místo dalších poznámek.
"Sakuřino nové jutsu." pokrčil Kakashi rameny.
"To bych snad, ani nepoznal." sykl opět Sasuke. "Proč ste mi o tom neřekli?" teď mluvil jak ke svém senseiovi tak i k Narutovi.
"Ehm, my sme o tom taky nevěděli." dovolil si Kakashi dodat. "Zřejmě to s ní natrénovala Tsunade, anebo je taky dost možný, že to Sakura zvládla sama." usmál se přes masku. Sasuke se sklidnil.

Už byl večer. Všichni spali. Jak mocný pán, kterého doprovázeli, tak i Kakashi, Naruto a samozřejmě také Sakura, však Sasuke se neubránil letmým pohledům na její tvář, kterou neustále ohazovaly stíny šlehajících plamenů z nízkého ohniště.
Ležela klidně. Hrudník se jí zvedal v pravidelném rytmu jejího zdravého srdce. Usmál se a poposunul se k ní blíž. Jen lehce, opravdu jen bříšky prstů, se dotkl jejích hedvábných vlasů. Byly jemné, jak očekával.. Neodolal a začal si je naplétat na ukazováček. V jeho očích hrálo očekávání, poznával nové, těšil se..
"Sas-" tichý hlásek. "Sasuke?" snažila se přidat na hlasitosti.
"Ššš." upokojil ji a přisunul se tak, aby ji kryl před studeným severním větrem. Mírně se třásla, však jen s mírou. "Byla's dobrá." zasmál se a vydechl jí do ucha. Přetočila se na bok, aby mu mohla vidět do tváře. Pousmála se a vysíleným pohledem poděkovala, pak jen líně třikrát zamrkala.
"Myslíš?" zasmála se trochu a zakašlala.
"Vím." pošeptal a jeden koutek jeho úst se zvedl o centimetr výš než ten druhý. "Všichni se jen dívali a nevěřili svým očím. Bylo to neuvěřitelný." pokračoval. "Tvůj hlas byl slyšet všude. Ve větru i v korunách stromů.." opět se usmál s podložil si hlavu svou vlastní rukou. Dívali si do očí.
"Je to poprvé, co se mi to povedlo." svěřila se mu. "Nikdy předtím, jsem nedokázala donutit prach, aby se rozvýřil, ani vítr, aby se pohl ze svého místa.." usmála se šťastně skoro jí snad tekly slzy.
"No vidíš to, mám na tebe pozitivní vliv." zasmál se Sasuke. Sakura se odmlčela, bylo vidět že chvilku váhala. Nakonec otevřela pusu, ale pak ji i naprázdno zavřela. "Řekni to." pobídl jí.
"Máš," začala. "-ten pozitivní vliv.. Jelikož když si tu nebyl. Když si odešel, nechal mě,.. nás tady samotné, bez rozloučení, bez jediného vzkazu, úsměvu, nebo něčeho podobného. Bylo to strašný. Nejhorší čas mého života." nezastavoval ji. "A pak když jsem tě viděla v tom obřím kráteru, jak nad námi stojíš a říkáš ty řeči o pomstě, jak svého bratra musíš zabít.. Nepoznávala jsem tě. Myslela jsem si, že jsem tě úplně ztratila, doslova.." usmála se zasmušile. "Ovšem, jakmile ses objevil u brány Konohy, všechno bylo pryč. Zase sem začala věřit v to, že seš to ty, Sasuke, kterého má Naruo jako svého bratra, Kakashi jako svého syna a já jako.. Já jako-"
"Jako někoho, koho miluješ?" doplnil jí. Zavřela oči a mluvila dál, aniž by dala najevo souhlas.
"Prostě si přišel a já přišla na to, že se to konečně stalo, že seš tady a dýcháš stejný vzduch jako my."
"Odpověz." osočil ji.
"Na co." otevřela oči. Ostře se na ní zadíval.
"Ty," nadechnul se. "-miluješ mě pořád?" Nastalo těžké ticho.
"Ano." nerozplakala se. Změnilo se hodně. Její city byly sice stále silné, však, už je měla víceméně pod kontrolou. "Promiň-"
"Když jsem odcházel z vesnice," přerušil jí bez vyzvání. "-stála si tam a čekala na mě. Věděla si co chci udělat a byla si odhodlaná mě zastavil, nebo odejít semnou. Byl sem tupec.. Pak po těch letech, když jsem nad tebou stál v Orochimarově úkrytu a odmítal se do Konohy vrátit, kvůli pomstě, kterou jsem ještě nestihnul vykonat, jsem si uvědomil jak jsem se od tebe vzdálil. Za ty roky co jsem tě neviděl si vyrostla, zkrásněla a zesílila, víš, nedalo mi to a musel jsem vyslovit tvoje jméno, prostě musel. A pak, pak když jsem dorazil do Konohy v krvavé košili a probudil se v nemocnici.. Když jsem spatřil ten tvůj úsměv a Naruta, všechny.. Měl jsem chuť si začít zpívat. Konečně po těch letech jsem se cítil tak, jak jsem se celý život cítit chtěl. Poznal jsem že mám přátele, kteří na mě nedají nikdy dopustit.. a přišel jsem na to.. že mám tebe."
"C-cože?"
"Něco v tom smyslu, že kdo na tebe od teď šáhne, zlámu mu ruce." teď se zase zasmál. Sakura byla zmatená, všiml si. Jeho slaň se dotkla její tváře. Tři vteřiny, jedny plné rty a druhé naopak úzké, chuť vášně a lásky. Zprvu velmi lehký polibek, stupňující se do intenzivnějšího a intenzivnějšího. Tiskli se k sobě. "Chyběl mi tvůj smích." šeptal jí mezi polibky. "Ty,.. tys mi chyběla." obmotal ruce kolem jejího krku. Vzdychla mu do úst a snažila se mu co nejvíce oddat, tak, aby to ocenil.
"No tak děcka.. ještě není po desátý." ozval se se smíchem v hlase Kakashi, ležící na zádech. Jak Sakura, tak i Sasuke zrudli jak jen to šlo a ppohotově se od sebe odtrhli. "Jojo." smál se Kakashi dál.


Hodina dala den a den dal týden. Naši hrdinové se konečně vrátili z mise,.. z velmi úspěšné mise. První co bylo, že si společně zašli na Rámen a hned pak domů, samozřejmě odpočívat.. Ikdyž u Sasukeho se Sakurou se nad tím dalo delší dobou spekulovat. Vešli do domu. Vzal jí do náručí a odnesl až nahoru na postel, kde jí následovně i položil. Usmála se, oplatil jí to.
Opět jí daroval něhu a ona ji opět s radostí přijala.
"Takže.." usmívala se. "-znamená tohle, že si se opravdu vrátil?" políbila ho a rukou mu zajela do vlasů.
"Ne," dravě jí skousl ret. "-tohle znamená, že už nikdy neodejdu."

Pardon je to krátké, ale znáš mě. :)
 


Komentáře

1 Naya Uchiha (tvoje Hachi)<3 | Web | 20. února 2010 v 19:47 | Reagovat

O_O tohle je naprosto úžasný , já nemám slov , díky tobě mám úsměv na rtech ,ach děkuju Elis , musím si to číst stále dokola , nemůžu ani popsat jak mě to potěšilo ..úžasné je slabé slovo ...dokonalé ještě slabší , děkuji =*

2 Koizumi Michiyo | Web | 20. února 2010 v 20:08 | Reagovat

To je... naprosto... maximálně... úplně DOKONALÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skvělé, famozní, dechberoucí!!! Opravdu se ti to povedlo!

3 Candi | Web | 21. února 2010 v 7:53 | Reagovat

Krásný! Moc se ti to povedlo! x)

4 Sango | Web | 21. února 2010 v 20:46 | Reagovat

parááááááááááááádne!!!!! :-D

5 mia | 22. února 2010 v 18:53 | Reagovat

kraaaaaaaaaaaaaaaaasa :-D  :-D

6 bella | E-mail | 25. února 2010 v 20:33 | Reagovat

omg !  O_O Ja čumím s otvorenými ústami a rozplývam sa xD veď to bolo úplne dokonalé a nádherne napísané :) Vážne nemám slov  :-D krááása

7 nikadena | Web | 12. března 2010 v 10:22 | Reagovat

Kráásnýý !! :) Náádhernááá ! :-) WooW !♥♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.